Vodafone ve Şekerbank işbirliğiyle çiftçiler kazanıyor!

Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri kendilerine özel Şekerbank kampanyalarından yararlanıyorlar! Aile Çiftçiliği Kredi Ürünleri’nde %15’e varan faiz indiriminden ve "Tüm Yıl Konuş Hasat Zamanı Faizsiz öde! kampanyasından Vodafone Çiftçi Kulübü üyesi olduktan sonra ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Detaylar

Vodafone ve Şekerbank'tan çiftçilerimize büyük avantaj!

Yıl boyunca konuşun, hasat zamanı ödeyin.
Üstelik faizsiz!

Vodafone Çiftçi Kulubü üyesiyseniz herhangi bir Şekerbank şubesine giderek Vodafone faturalı hattınızla "Tüm Yıl Konuş Hasat Zamanı Faizsiz Öde!" kampanyasından yararlanabilirsiniz. Böylelikle Şekerbank, 1 yıla kadar olan aylık Vodafone faturalarınızı öder, siz de Şekerbank'a geri ödemenizi yılda bir defa hasat zamanında faizsiz olarak yaparsınız.
Bu kampanya kapsamında cihaz kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.
Katılım Koşulları
 • Kampanyadan, Şekerbank şubesine giderek 1 yıla kadar olan fatura bedellerini tek seferde hasat zamanında ödemek istediğini söyleyen faturalı Vodafone hattı kullanan Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri yararlanabilir.
 • Şekerbank şubesine gelindiğinde kişinin şube personeli tarafından Vodafone Çiftçi Kulübü üyelikleri sorgulanacaktır.
 • Vodafone Çiftçi Kulübü sorgulamasının ardından, kişinin başvuru yaptığı kredi limitinde, Şekerbank’ın kurallarına göre kredi uygunluğu sağlandığında kişinin faturası otomatik ödemeye bağlanacak böylelikle kişi faturalarını hasat zamanında tek seferde faizsiz ödeyebilecektir.
 • Kampanyadan yararlanan aboneler, kredi son ödeme tarihlerinde, “Tüm Yıl Konuş, Hasat Zamanı Öde” kampanyası kapsamında Şekerbank tarafından Vodafone’a ödenen fatura tutarını Şekerbank’a öderler, bu kredi kapsamında Şekerbank tarafından aboneye herhangi bir faiz yansıtılmaz.
 • Kredi son ödeme tarihinde borcun sıfırlanması durumunda kredi limiti bir yıl daha uzatılmış olur.
 • Şayet, kredi son ödeme tarihinde ödeme gerçekleşmez ise, Şekerbank, kredi son ödeme tarihi sonrasındaki dönem için, yasal çerçevede, ödenmeyen fatura tutarına faiz uygulama hakkına sahiptir. Kredi son ödeme tarihi
 • sonrasındaki dönem için uygulanan bu faiz tutarından Vodafone sorumlu degildir.
 • Kredi son ödeme tarihinde, müşteri ödemesini yapmazsa limit kapalı hale gelecektir.
 • “Tüm Yıl Konuş,Hasatta Öde” kampanyasınının kredi limiti yıllık en az 1000 TL olarak belirlenir. Eğer müşteri cihaz kampanyasından da yararlanmak isterse kredi limiti yıllık en az 1500TL olarak belirlenir.
 • Şekerbank tarafından aboneye verilen kredi limitinin aşılması durumunda, Şekerbank otomatik ödeme talimatını iptal ederek aboneleri bilgilendirir. Aboneye verilen limitin aşılması durumunda abone kampanya kapsamından çıkarılarak normal ödeme yükümlülüğüne tabi olur.
 • Şekerbank tarafından bu kampanya kapsamında aboneler adına tahsis edilen kredi limitlerinin aşılması sebebiyle ödenmeyen faturalardan Vodafone sorumlu değildir.
 • Müşterinin bu kampanyadan yararlanması farklı Vodafone ve Şekerbank ürünlerinden ve kampanyalarından yararlanmasına engel teşkil etmemektedir.
 • Şekerbank’ın tanımladığı krediyle ilgili Vodafone’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar talimat veren aboneler kredi son ödeme tarihine kadar kampanyadan faydalanabilirler.

Vodafone ve Şekerbank'tan çiftçilerimize özel bir ilk!

Çiftçi Kulübü üyeleri Aile Çiftçiliği Kredi
Ürünler’inde %15’e varan faiz indiriminden
faydalanıyor!

Çiftçi Kulübü'ne üye olduktan sonra herhangi bir Şekerbank şubesine giderek Tarla Büyütme Kredisi, Tarım Ekipmanları Kredisi, Tarımsal EKOkredi, Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi ve Taksitli Tarım Kredisi'nde %10 faiz indiriminden yararlanabilirsiniz! Kampanya'dan faydalanmak için Şekerbank şubelerine gidip başvurularınızı yapabilirsiniz.
*Üstelik başvurularınızı Çiftçi Klavuzu uygulaması üzerinden yapabilirsiniz %15 faiz indiriminden yararlanabilirsiniz. Başvurunuzu Çiftçi Kılavuzu uygulaması üzerinden yapmak için uygulamanın "Krediler" sekmesinde bulunan "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.
Çiftçi Kılavuzu Uygulamasını indirmek için tıklayınız.
Katılım Koşulları
 • Kampanyadan, Şekerbank şubesine giderek Aile Çiftçiliği kredi ürünlerinden faydalanmak istediğini söyleyen Vodafone abonesi olan Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri yararlanabilir.
 • Şekerbank şubesine gelindiğinde kişinin şube personeli tarafından Vodafone Çiftçi Kulübü üyelikleri sorgulanacaktır.
 • Vodafone Çifçti Kulübü üyeliği sorgulamasının ardından, kişinin başvuru yaptığı kredi limitinde, Şekerbank’ın kurallarına göre kredi uygunluğu sağlandığında kişi kampanyadan yararlanabilir.
 • Şekerbank Aile Çiftçiliği Kredi ürünlerini alabilecek yükümlülükleri sağlayan müşteriler, 5 yıla kadar vade imkanıyla, Tarla Büyütme Kredisi, Tarım Ekipmanları Kredisi, Tarımsal EKOkredi, Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi ve Taksitli Tarım Kredisi gibi kredilerden tabela faiz oranları üzerinden %10 indirim hakkından yararlanabilirler. Eğer müşteriler başvurularını Çiftçi Kılavuzu üzerinden yaparlarsa %15 indirimden faydalanabilirler.
 • Müşteri ödemelerini Şekerbank’ın kurallarına göre yapmak durumundadır. Müşterinin kredi geri ödemelerini aksatması durumunda uygulanacak prosedürler Şekerbank’ın sorumluluğundadır. Vodafone’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Müşterinin bu kampanyadan yararlanması farklı Vodafone ve Şekerbank ürünlerinden ve kampanyalarından yararlanmasına engel teşkil etmemektedir.
 • Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar talimat veren aboneler kredi son ödeme tarihine kadar kampanyadan faydalanabilirler.
 • Şekerbank’ın tanımladığı kredi ile ilgili Vodafone’un hiçbir sorumluluğu yoktur.